HAKKIMIZDA

Klasik erkek giyimin kodlarını “Casual Smart” olarak tanımlanabilecek bir çizgide yeniden yorumlayarak kendi stilini yaratan LACİVERT GİYİM, ilhamını İstanbul Boğazı’ndan ve erkek renk paletindeki en değişmez renkten alıyor. Köklü geçmişinden miras aldığı “kumaş” ve “dikiş” konusundaki hassasiyetini, güncel moda trendleriyle yeniden yorumlayan LACİVERT GİYİM, her sezon günümüz şehirli erkeğin beklentilerini karşılayacak etkileyici koleksiyonlara imza atıyor.

1972 yılında İstanbul"da bir terzi atölyesi ile moda dünyasına "merhaba" diyen LACİVERT GİYİM, kurulduğu günden bugüne kadar erkek modasına yön veren gelişmeleri yakından takip ederek vizyonunu genişletmiş; zamanla kendi tasarımlarını ve çizgisini yaratmış bir erkek giyim markasıdır. Renk ve kumaş tercihlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla öncü bir kimlik edinen LACİVERT GİYİM, yükselen moda trendlerine paralel ortaya çıkardığı modern erkek siluetleri ile marka kimliğini her geçen gün güçlendiriyor.

Koleksiyonlarını oluştururken erkek giyimin klasik kodlarını referans alan LACİVERT GİYİM, her ne kadar resmi giyim tarzını benimsemiş görünse de hayatın her anında rahat giyinmeyi sevenleri de dikkate alarak koleksiyonunu farklı tarzları kapsayacak şekilde yeniden kurguluyor. İki ve üç parçalı takımlarla ciddi, şık ve “elegant” bir erkek silueti yaratan LACİVERT GİYİM, bu resmi havayı tek ceketlerin kombine edildiği daha sportif çizgideki pantolonlarla dengeliyor.

Özenle seçilmiş değerli kumaşlarla koleksiyonlarını oluşturan LACİVERT GİYİM, modern makinelerde, geleneğinde var olan zanaatkâr terzi titizliği ile yaptığı üretimi yine aynı titizlikle kalite denetiminden geçirdikten sonra müşterilerine sunuyor. Dünya üzerinde toplam 26 ülkeye ulaşan LACİVERT GİYİM, bu ülkelerin farklı giyim alışkanlıkları ve taleplerine yönelik geliştirdiği koleksiyonlarında birçok farklı kalıba ve modele yer veriyor. Tasarımını ve üretimini kendi yaptığı için özellikle uluslararası pazarlarda en önemli rekabet unsuru haline gelen “fiyat” konusunda da daha esnek bir yapıya sahip olan LACİVERT GİYİM, makul fiyat stratejisi ile çok daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kusursuzu yakalamak için yola çıkan LACİVERT GİYİM, kaliteli kumaşları özenli işçilikle buluşturarak zarif erkek siluetleri yaratmaya devam ediyor…

.

.

.